product
70,00 TL

Kapha Vücut Tipine Uygun Aroma YağlarıHemen Paylaş:

Güne daha iyi başlamak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz Kapha Aroma Yağları: Misk, Ylan Ylang ve Sandal Ağacı Yağları'ndan oluşmaktadır. Ürünlerimiz 10 cc'lik uzun amber şişelerde ve roll-on başlığı ile kolay sürülebilmektedir.

Uyarılar

Yasa ve yönetmelik gereği, bitkisel ürünler ile ilgili hastalık adı ve tedavi belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

BEDEN TİPİNİZİ (PRAKTURİ TEST) NASIL ÖĞRENEBİLİRSİNİZ?

Ayurveda 'da öncelikle kişisel yapının tesbit edilmesi gerekir. Bu yapıya Prakruti denir. Tridosha teorisini oluşturan Vata, Pitta ve Kapha'nın kişideki bulunma oranına göre adlandırılır. Doğumla birlikte belirlenir ve ömür boyu aynı olması gerekir.

Ancak çoğu zaman çevresel etkenlerin etkisiyle bu temel yapıda farklılıklar olabilir. Bu değişimler hastalıkları meydana getirir. Ayurveda'ya göre tedavi yapılabilmesi için kişinin doğumdan gelen gerçek yapısının ve bu yapıdan ne kadar saptığının tesbit edilmesi gerekir.

Prakruti test  bu yöntemlerden biridir.

Burada verilen Prakruti testi şu şekilde değerlendilebilirsiniz : Her bölümdeki belirtilerin  size uygunluk oranının karşılığındaki rakamları topluyorsunuz. Daha sonra her bölümde kaç puan topladığınızı tesbit ediyorsunuz. En yüksek puanlı ilk iki bölümün başlığı, sizin yapınızı belirtiyor.

Teste aşağıdaki linke tıklayarak başlayabilirsiniz.

http://www.drbugraoktem.com/tr/test/browse/5a105e8b9d40e1329780d62ea2265d8a/3e35a236fe6038eea387fe064398c595

Kapha Vücut Tipine Uygun Aroma Yağları

Bu ürüne bakanlar şu ürünleri de inceledi