Organikburada.com havası, suyu tertemiz topraklarda, insan sağlığına zararlı katkılar kullanılmadan; doğanın dört mevsim döngüsüyle doğal olarak yetişen ürünleri doğrudan tüketiciyle buluşturmak amacıyla oluşturulmuş bir pazar yeridir. 

Pazarımızda doğal coğrafyası ve sağlıklı ürünlerin üretimi açısından eşsiz fırsatlar sunan, Ege Bölgesi'nin ürünleri yer almaktadır. 

Müşterilerimize taahhüdümüz:

  • Biz size sadece ruhu olan toprakların sakin yaşamlarının (cittaslow) dört mevsim ürünlerini sunarız. Doğanın bize verdikleriyle yetinmeyi biliriz.
  • Size daima hilesiz ürünler sunarız: Ürünlerimiz doğal ve organiktir. Bitki çayları paketlerinde tohum ya da öz bulursunuz; sap, saman, çer-çöp değil!
  • Temizlik ve hijyen bizim için önemlidir: Tarladan üretime, paketlemeye ve gönderime kadar her aşamada temizlik ve hijyen kurallarına özen gösteririz. Üreticilerimizi denetleriz veya denetletiriz.
  • Size karşı daima dürüst ve şeffafız. Üretimden tüketime uzanan sürece ilişkin doğru bilgiyi sizinle paylaşırız. Kendimiz yemediğimiz, çocuğumuza yedirmediğimiz, içimize sinmeyen ürünü satmayız! Ahlaklı, bilgili ve bilinçli üreticilerle iş birliği yaparız.
  • Şişelerimiz, paketlerimiz, kutularımız… Sadece içindeki ürün değil, ambalajı da doğal ve özel olmalıdır. Hem göze hem gönüle hitap etmek isteriz.